O nas

Jeśli chcą Państwo kupić prawdziwą hiszpańską szynkę: serrano, iberyjską, czy sławną “Pata Negra” i to bezpośrednio od producenta, aby mieć  ją do dyspozycji w ciągu kilku dni, proponujemy najprostszy sposób. Wystarczy wejść na stronę naszego sklepu internetowego, zarejestrować się i zapoznać sie z lista produktów jakie mamy do dyspozycji naszych klientów.

Mamy konkurencyjne ceny, ponieważ produkujemy nasze szynki od ponad 30 lat. Posiadamy wszystkie zezwolenia, nasze towary sa rejestrowane pod naszą wlasną marką i łatwe do identyfikacji. Gwarantujemy jakość naszych szynek produkowanych na Extremadurze, w okolicach Salamanki, Huelvy i Kordoby, czyli na terenach gdzie od wieków tradycyjnie hodowano. szlachtowano i przetwarzano mięso świń rasy iberyjskiej.

W naszym sklepie internetowym, www.jamonarium.com, można kupić szynki, z kością lub bez kości, krojone lub przygotowane na tacach na użytek gastronomii.

Zapraszamy do wybrania dowolnego towaru z szerokiego asortymentu i wyślemy go natychmiast pod wskazany adres, przygotowując zamówienie z największą uwagą i starannością.

Jesteśmy expertami w szynkach i chorizo oraz w innych delikatesowych produktach z Hiszpanii. Wyróznia nas wieloletnie doświadczenie i nieskazitelna rzetelność.

Jesteśmy na Facebooku.